Serdecznie witamy na stronie firmowej - planetaswiatla.pl!

   Naszą pasją jest design, zwłaszcza w dziedzinie oświetlenia. Nie przechodzimy obojętnie obok każdego nowego wzoru lampy. Staramy się być na bieżąco w ciągle zmieniającym się świecie trendów i mód, nie zapominając jednocześnie o ikonach i klasykach gatunku. Całą naszą wiedzę i zamiłowanie do pięknych lamp, dzięki coraz liczniejszym narzędziom sprzedażowym, przelewamy w postaci oferty, dostępnej dla Państwa 24h na dobę.

   Strona plannetaswiatla.pl jest platformą sprzedażową, oferującą możliwość zakupu ciekawych lamp, wielu marek i różnego przeznaczenia. Staramy się proponować jedynie ciekawe wzory lamp, bardziej lub mniej znanych producentów. Wszystkich wytwórców, prezentowanych u nas lamp łączy dbałość o szczegóły wykonania i solidność, użytych do produkcji materiałów. Lampy, zaś charakteryzuje dobry design, świetna użyteczność i piękna, niekiedy ponadczasowa forma. O "naszych" lampach można pisać i pisać, ale najlepiej "przejść" się po sklepie Planeta Światła - lampy bronią się same, na prezentowanych grafikach.

   Nasza firma istnieje i z powodzeniem działa na rynku oświetleniowym nie od wczoraj. Rozumiemy, że nasz sukces zależy bezpośrednio od poziomu satysfakcji naszego Klienta. Pozycję na rynku oświetleniowym budujemy głównie w oparciu o zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci, a zaufanie to jest konsekwencją udanej współpracy. Dokładamy wszelkich starań aby Klient obsłużony przez nasz sklep, wyszedł z niego nie tylko z piękną lampą, ale także z uśmiechem na ustach. Chcemy kojarzyć się Państwu z profesjonalnym doradztwem, bezpiecznym zakupem, szybką realizacją i sympatyczną obsługą. Codziennie robimy wszystko aby ten cel osiągnąć.

Gorąco zapraszamy do zakupów, kontaktu, współpracy.

Zespół planetaswiatla.pl

Certyfikaty uczciwego sprzedawcy

-------------------------------------------

Sklep jest własnością firmy:

CREOGIC Jadwiga Ryś-Matlak

ul. Zagrodowa 7 lok. 7

Oświęcim 32-600

NIP: 549-116-03-58

Regon: 122866110

Magazyn:

ul. Krasickiego 46

Oświęcim 32-600

Kontakt:

tel: (+48) 886 506 027

e-mail: biuro@planetaswiatla.pl

Formularz kontaktowy: tutaj