LOFTLIGHT-Voltera-grey-1-900x900-f

Lampy industrialne – nowa seria!

LAMPY INDUSTRIALNE

Styl industrialny powstał nie jako z konieczności i potrzeby chwili. Dziś jest jednym z najmodniejszych styli aranżacyjnych. Dlaczego? Być może dlatego, że wnętrza typu loft kojarzą się z przestrzenią i unikalnym wykończeniem. Dodatki w tych wnętrzach nie są przypadkowe i mają niepowtarzalny charakter. Dziś pokażemy Wam wyjątkową serię lamp industrialnych.

Lampy industrialne

Styl loftowy narodził się z potrzeby chwili na początku ubiegłego wieku. Początkowo loftowe wnętrza służyły głównie jako pracownie dla artystów. Przez lata w tego typu wnętrzu mieszkał sam Andy Warhol, który fascynował się stylem industrialnym. Nic więc dziwnego, że moda na styl industrialny zawędrowała w końcu i do Europy, gdzie do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem i popularnością. Styl ten pokochali właściciele dużych firm i bogaci mieszczanie, którzy szukali nowych, oryginalnych form, które odmienią ich życie.

Podoba Ci się ten styl i chcesz go wprowadzić w swoim wnętrzu? Zastanawiasz się jakie dodatki wybrać, aby Twoje mieszkanie było wyjątkowe i nietuzinkowe? Polecamy oryginalną serię lamp industrialnych.

Lampy industrialne

Lampy industrialne

Lampy industrialne

lampy industrialne

Lampy industrialne

Lampy industrialne

Jak Wam się podoba ta industrialna seria? Jeśli chcecie zobaczyć więcej  lamp industrialnych zapraszamy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *