LGH0551_089

Rdza we wnętrzu! Rdzawe lampy? Czemu nie?

Rdza jeszcze jakiś czas temu kojarzyła się z czymś, co należy wyrzucić lub ewentualnie odrestaurować. Dziś nie tylko „pordzewiałe” przedmioty mają ogromną wartość, ale także powstały specjalne farby i techniki uzyskiwania „błyskawicznej” rdzy na nowych przedmiotach! W poniższym wpisie pokażemy Wam niesamowite rdzawe aranżacje. Jak przemycić rdzę do naszego wnętrza? W tym wpisie z pewnością znajdziecie co najmniej kilka pomysłów na to.

Rdza da się lubić!

Rdza jako dekoracja? Ależ oczywiście! Modny i bardzo ciekawie prezentujący się efekt dekoracyjny rdzy, daje nieograniczone możliwości aranżacyjne w nowoczesnych, klasycznych, loftowych i industrialnych wnętrzach. Jak rdzę przemycić do wnętrza, żeby nie przedobrzyć? A może rdzawa ściana?

Rdza we wnętrzu

Rdza we wnętrzach

Rdza we wnętrzach

Rdza we wnętrzach

Rdza we wnętrzach

Rdza we wnętrzachRdza pozwala włączyć do wystroju surowy element dekoracyjny, jednocześnie wprowadzając powiew przeszłości. Wbrew pozorom pasuje idealnie do różnych stylów: nowoczesnym wnętrzom dodaje nieco tajemniczości, charakteru i wyrazu, industrialnym jeszcze więcej autentyczności, w loftowych dodaje pazura i stawia kropkę nad „i”

Jeśli rdzawa ściana to nie twoja bajka można pokusić się o rdzawe dodatki – obrazy czy oświetlenie.

Lampy pokryte rdzą – czyli jak nadać pazur aranżacji

Lampy pokryte rdzą to naprawdę dobry pomysł na dodanie pazura nowoczesnym, industrialnym czy loftowym wnętrzom. Taki dodatek przyciąga uwagę, a kiedy się znudzi, opatrzy łatwo go zmienić. Rdzawe lampy mają w sobie autentyczność i szlachetność, która z pewnością dodaje wyjątkowego stylu każdej aranżacji. Z tego powodu ten specyficzny i niepowtarzalny rodzaj oświetlenia szybko z mody nie wyjdzie.

Rdzawe lampy

Rdzawe lampy

Rdzawe lampy

Rdzawe lampy

Lampy pokryte rdzą

Lampy pokryte rdzą

Lampy z rdzą

Nawet przeciwnicy rdzy muszą przyznać, że nie można koło niej przejść obojętnie. Dlatego rdzawym dodatkom mówimy zdecydowane – TAK.

Więcej rdzawyh i nie tylko lamp na planetaswiatla.pl – zapraszamy!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *