Lampy podłogowe są dodatkowym źródłem światła. Obok funkcji ozdobnej, mają za zadanie doświetlić dane miejsce, stworzyć pożądany nastrój, nadać pomieszczeniu określony charakter. Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej lampy podłogowej, ta z kolei odwdzięczy się swoją funkcjonalnością i dekoracyjną formą. Lampy podłogowe zajmują znaczną część naszej bogatej oferty lamp. Wybierając lampy stojące stawiamy nie na ilość a na jakość. Wychodzimy z założenia, że oprócz wyglądu i estetycznego wykonania bardzo duże znaczenie ma solidność konstrukcji lampy i materiały, z jakich jest wykonana. Biorąc pod uwagę powyżej wymienione czynniki lampy podłogowe zakupione u nas będą mogły służyć oświetlając przestrzeń i ciesząc oko wiele lat.

Jeśli zapoznacie się Państwo z naszą ofertą lamp podłogowych odkryjecie, że dużo miejsca w tej kategorii zajmują lampy podłogowe na trzech nogach. Te lampy stojące zwane trójnogami to odpowiedź teraźniejszości na klasyczne oświetlenie podłogowe. Idealnie sprawdzają się w niemal każdej aranżacji. Projektanci oświetlenia dbają, aby wśród lamp trójnożnych znaleźć można było zarówno modele z mocnym pazurem industrialnym, jak proste i nowoczesne lampy.

Właścicieli dużych przestrzeni mogą także zainteresować nasze, duże stojące lampy na wysięgniku, które nawet ustawione za sofą oświetlą stolik kawowy. Swoim wyglądem idealnie wpisują się one w nowoczesne przestrzenie.

Ciekawymi dodatkami wielu aranżacji mogą okazać się także przerośnięte lampy biurkowe. Przeskalowanie czyni z tym lamp bardzo oryginalną ozdobę wnętrz. Tego rodzaju lampy podłogowe doświetlą nie tylko biurko, ale także na przykład strefę relaksu. Ustawione przy biurku stanowią doskonałą alternatywę dla lamp biurkowych. Nie zajmują one cennego miejsca na biurku oraz, nie strącimy ich w nawale pracy ;-) 

Nasza bogata oferta lamp stojących powinna spotkać się z Państwa uznaniem. Jeśli szukają Państwo jednak czegoś innego niż prezentowane modele prosimy o kontakt. Z dużą przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.


Aktywne filtry